Skok Kulturowy – Kamil Stoch. Moja Historia

Historia Kamila Stocha, czyli droga od marzeń na sam szczyt! Serial o polskim mistrzu i legendzie skoków pokazuje przebieg jego niezwykle bogatej kariery, ale też zakulisowe, prywatne wątki. Kto nie oglądał niech sprawdzi w Playerze!

Pięciodocinkowy serial dokumentalny o Kamilu Stochu co prawda ukazał się już jakiś czas temu, ale wśród fanów skoków narciarskich to wciąż obowiązkowa pozycja, do której wracają co sezon.

Trzykrotny medalista ZIO opowiada w kilku odcinkach o latach młodości, pierwszych startach, marzeniach, rywalizacji na najwyższym poziomie, pierwszym spotkaniu z żoną, poznaniu reszty kadry i wielu innych zawodowych i niezawodowych wątkach. Widzowie mają też okazję za pośrednictwem produkcji poznać obowiązki narciarskie skoczka, niezwiązane bezpośrednio z jego startami. W jednej z części mogą zobaczyć Stocha podczas obozu dla dzieci w Planicy i trenowania młodych talentów. Do tego to, co Kamil Stoch kocha, czyli opowieści o spotkaniach i relacjach z kibicami oraz o kibicowaniu Liverpoolowi. Na koniec zakulisowe przygotowania do polskiej części PŚ.

Kto jeszcze nie widział niech nadrabia! Serial jest dostępny tutaj:

https://player.pl/eurosport/kamil-stoch–moja-historia–1-odcinek,5344284,e

źródło: informacja własna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s