Skład Norwegów na Titisee-Neustadt

Trener Alexander Stoeck ogłosił już kadrę Norwegii na najbliższe zawody w Titisee-Neustadt. Niestety, ze względu na pozytywne wyniki testu na Covid, Daniela Andre Tande oraz Frederika Villumstada, oraz izolację Mariusa Lindvika, na starcie w niemieckim mieście pojawi się pięciu reprezentantów kraju ze Skandynawii.

Na starcie kwalifikacji zobaczymy:

  • Halvora Egnera Graneruda
  • Johanna Andre Forfanga
  • Sondre Ringena
  • Robina Pedersena
  • Joacima Odegarda Bjoerenga

Bjoereng wraca na start Pucharu Świata po tym, jak tuż przed zawodami Turnieju Czterech Skoczni otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Zarówno on jak i Pedersen, i Ringen do tej pory startowali głównie w Pucharze Kontynentalnym, zajmując wysokie pozycje.

Jako liderzy kadry do Niemiec udadzą się Granerud (pomimo ostatniego słabego występu) oraz Johann Andre Forfang, który we wtorek został Mistrzem Norwegii.

Na stracie nie pojawi się również Robert Johansson. Norweg niedawno został wycofany ze startów z powodu problemów zdrowotnych. Zawodnik na tę chwilę odpoczywa oraz przechodzi dodatkowe badania. Został jednak powołany do składu na Igrzyska Olimpijskie, dlatego jego pauza najprawdopodobniej spowodowana była przeciążeniem.

Źródło: informacja własna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s