Echa PŚ Pań w Ljubnie

Za nami pierwsza edycja Sylwestrowego Turnieju – zawodów Pań rozgrywanych w ramach PŚ. Zapraszamy na przegląd mediów społecznościowych skoczkiń i przypomnienia sobie, co działo się podczas weekendu w Ljubnie!

Nika Kriznar

Świętowanie Sylwestra zaczęła od triumfu w inauguracyjnym konkursie i odbioru nagrody. Tym akcentem pożegnała 2021 rok i złożyła życzenia na ten nowy. Jeśli sprawdzi się przysłowie, że jaki Sylwester, taki cały rok, to Nika będzie mieć dużo powodów do świętowania w 2022

Marita Kramer

Zawodniczka, która wygrała w Ljubnie Sylwestrowy Turniej, zdobywając Złotą Sowę, krótko podsumowała ubiegły rok, opisując go jako wspaniały czas. Podziękowała też osobom, które pomagały jej w osiąganiu sukcesów i realizacji celów. Nowy rok rozpoczęła też bardzo szczęśliwie – oby tak dalej!

Nicole Konderla

Jedyna Polka, która wzięła udział w sylwestrowym konkursie, mimo, że nie odegrała w turnieju znaczącej roli, podziękowała za mijający rok, opisując go jako czas skrajnych emocji – od szczęścia po złość. Zapowiedziała też, że 2022 będzie czasem ciężkiej pracy i spełniania marzeń. Trzymamy kciuki, żeby wszystko się udało!

Katharina Althaus

Zakończyła rok, jak sama to ujęła, solidnym występem i podzieliła się noworocznymi życzeniami

Eva Pinkelnig

Austriaczka była zadowolona po kwalifikacjach. Emocji dodawał fakt, że panie miały wtedy przed sobą swoją pierwszą konkursową serię w systemie KO!

Nie ulega wątpliwości, że skoczkiniom weekend w Ljubnie upłynął pod znakiem podsumowań starego roku, świętowania nowego, ale też udanych skoków w premierowym Sylwestrowym Turnieju, gdzie po raz pierwszy (tak jak od lat robią to Panowie podczas TCS) mierzyły się w serii przeprowadzonej w systemie KO. Panie składały też noworoczne życzenia i opisywały swoje cele na 2022 rok. Życzymy, by udawało się je spełniać!

źródło: informacja własna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s