Top 10 – zdjęć pod choinką

Wesołych Świąt! Dziś przejrzymy social media skoczków w poszukiwaniu zdjęć pod świąteczną, bogato przystrojoną choinką.

10. Chiara Kreuzer

Reprezentantka Austrii połączyła przyjemne z pożytecznym – zasiadła do selfie z choinką, przy okazji reklamując też produkty jednego ze swoich ówczesnych sponsorów.

9. Stephan Leyhe

Swoim selfie z pięknie przystrojoną choinką pochwalił się także jeden z Naszych sąsiadów, Stephan Leyhe. Czerwone bombki nigdy nie zawodzą!

8. Katharina Althaus

Kadrowa koleżanka Stephana, Katharina, również pochwaliła się swoją choinką na mediach społecznościowych u boku swojego chłopaka.

7. Jakub Wolny

Pora na reprezentanta Polski. W dzisiejszym zestawieniu top 10 znalazł się Kuba Wolny, wraz ze swoją choinką. Jak Wam się podoba?

6. Killian Peier

Szwajcar doskonale wie, że w święta liczą się bliscy, a do swojego zdjęcia z choinką nie chciał pozować sam, towarzyszy mu więc jego dziewczyna!

5. Spela Rogelj

Pamiętajmy, że pupile to również członkowie rodziny! Kot Speli znalazł sobie miejsce do wylegiwania się na świątecznej choince.

3. Kevin Bickner

Czym są święta bez rodziny? Zdjęcie wrzucone przez Kevina Bicknera jest dobrym dowodem na to, że da się utrzymać ducha świąt, nawet, jeśli nie każdy członek rodziny zjawi się w domu.

2. Robert Johansson

Zabawne zdjęcie przy choince ze swoją drugą połówką? Czemu nie! Dzięki Robertowi i Marlene choinka została mistrzem drugiego planu.

1. Eygeniy Klimov

Co tu dużo mówić… jaki kraj, takie zdjęcie pod choinką.

Źródło: instagram

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s