Austriacka część TCS również bez kibiców!

fot. wilderkaiser.info

Austriacki Związek Narciarski poinformował w czwartek, że wszystkie zaplanowane w tym kraju konkursy Pucharu Świata odbędą się bez udziału kibiców. Oznacza to, że zarówno zawody w Innsbrucku i Bischofshofen, będące częścią TCS, jak i zaplanowane na 8 i 9 stycznia konkursy w Bischofshofen zostaną rozegrane bez publiczności.

Decyzja ta oznacza, że cały 70. Turniej Czterech Skoczni odbędzie się przy pustych trybunach. Już wcześniej było wiadomo, że na niemieckich konkursach zabraknie fanów. Początkowo organizatorzy zawodów w Austrii wyrazili zgodę na zapełnienie części trybun i ruszyła sprzedaż biletów. W czwartek jednak wydali komunikat, w którym poinformowali, że w związku z rozprzestrzenianiem się nowego wariantu koronawirusa wszystkie zawody Pucharu Świata w Austrii odbędą się bez publiczności.

To już drugi Turniej Czterech Skoczni odbywający się w całości bez udziału kibiców. W zeszłym roku plany organizatorów również pokrzyżowała pandemia. Obostrzenia, obowiązujące w tamtym czasie na terenie Niemiec i Austrii, nie pozwoliły na wpuszczenie publiczności na trybuny. W tym roku, mimo starań obu federacji, ten scenariusz się powtarza.

Źródło: informacja własna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s