„Chcemy pokazać, że kobiety nie tylko siedzą przed telewizorem i podziwiają, który zawodnik jak się prezentuje” – sprawdźcie materiał o naszej redakcji w TVN24!

fot.: screen z materiału w TVN24

Wszystko zaczęło się od pasji do skoków – tak powstała nasza redakcja, o której materiał możecie zobaczyć na TVN24 i dowiedzieć się więcej o tym, co tutaj robimy!

Jagoda, Amanda i Ola reprezentowały ostatnio naszą redakcję w rozmowie z dziennikarzem TVN, który rozmawiał z nimi o tym, skąd pomysł na stworzenie strony o sporcie prowadzonej przez same kobiety, czym się zajmujemy i komu kibicujemy.

Cały materiał znajdziecie tutaj:

„Skoki Okiem Kobiet”. Redaktorki pasjonatkami dyscypliny (https://tvn24.pl)

Nasze redaktorki podkreśliły też, że kobiety mogą interesować się sportem i zajmować się nim w profesjonalny sposób. „Chcemy pokazać, że kobiety nie tylko siedzą przed telewizorem i podziwiają, który zawodnik jak się prezentuje, ale także że możemy się tym interesować od strony czysto sportowe” – mówiła Amanda.

Dziewczyny opowiedziały też o naszych pomysłach na teksty, serie, tematy, a także dotychczasowych osiągnięciach, takich jak na przykład wywiad z legendarnym, byłym już skoczkiem Gregorem Schlierenzauerem.

Zapraszamy serdecznie do przeczytania artykułu i obejrzenia filmu na stronie TVN24 żeby lepiej poznać nas, nasze obowiązki i pasje!

źródło: informacja własna/tvn24

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s