Who wore it better – czarno białe zdjęcia

Cofnijmy się do czasów, gdzie gazety, zdjęcia i programy w telewizji ukazywały się w barwach czarno-białych. Dziś postanowiliśmy sprawdzić, którzy skoczkowie posiadają na swoich social mediach czarno białe zdjęcia.

Zacznijmy od Naszych rodaków – Jakub Wolny pochwalił się zdjęciami ze zgrupowania w Austrii, a wśród zdjęć znalazłyśmy perełkę, na której załapał się także Stefan Hula!

Dwukolorowe fotografie znaleźliśmy także na profilu Anny Twardosz, wybrałyśmy zdjęcie zrobione podczas lipcowego weekendu w Wiśle.

Ostatnie czarno-białe zdjęcie wśród reprezentantów Polski należy do Kingi Rajdy, Polka wstawiła na Instagrama pamiątkę ze swojego pobytu na Wawelu.

Kolejnym zawodnikiem, u którego udało nam się znaleźć czarno-białe fotografie jest najmłodszy z braci Prevców. Co sądzicie o tym zdjęciu?

Ze Słowenii przenosimy się do Rumunii, gdzie Manuel Fettner zaliczył małą sesję zdjęciową.

Opuśćmy na chwilę Europę i zajrzyjmy na social media reprezentantów Japonii. Wśród wielu wspaniałych zdjęć znalazłyśmy trzy perełki należące do Sary Takanashi oraz Naokiego Nakamury.

Powróćmy jeszcze na moment do Słowenii, gdzie Nika Kriznar pochwaliła się swoją Kryształową Kulą, którą wywalczyła w sezonie 2020/21!

A co słychać u Naszych sąsiadów? Reprezentantka Niemiec, Pauline Hessler wstawiła na swojego Instagrama taki portret. Co uważacie?

Pora na Estonię, a w zestawieniu czarno-białych zdjęć swój kraj dumnie reprezentuje Artti Aigro!

Teraz przejrzyjmy social media skandynawskich zawodników. Antti Aalto pochwalił się swoim czarno-białym zdjęciem zrobionym podczas turnieju Raw Air!

Czarno-białe zdjęcie spod Wielkiej Krokwi w Zakopanem znalazłyśmy na Instagramie Robina Pedersena.

Jenny Rautionaho wyróżniła się spośród kolegów i dodała czarno-białą pocztówkę z krajobrazem gór w tle!

Matias Braathen opublikował na swoim koncie zdjęcie z konkursów Pucharu Kontynentalnego w Klingenthal.

Na koniec zostawiliśmy czarno-białe zdjęcie rosyjskiej skoczkini. Sofia Tikhonova wyszła na tym zdjęciu przepięknie, zgadzacie się?

Źródło: Instagram

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s