Marita Kramer podsumowuje weekend w Wiśle: „Jestem zadowolona ze swojego występu”

Za nami pierwszy weekend rywalizacji pań w Letniej Grand Prix. Po raz pierwszy w historii skoczkinie narciarskie miały możliwość rywalizacji na skoczni HS 134 w Wiśle.

Weekend w Wiśle okazał się całkiem udany dla Marity Kramer. Austriaczka zaczęła weekend zdobywając trzecią lokatę w piątkowych kwalifikacjach, sobotni konkurs zakończyła na ósmym miejscu. W niedzielę Kramer była dziesiąta podczas kwalifikacji, a w drugim konkursie indywidualnym stanęła na najniższym stopniu podium. Młoda Austriaczka nie wypadła więc w Wiśle spoza czołowej dziesiątki.

Zapytana o to, jak ocenia swój występ w Wiśle, przyznała: „Co prawda miałam lekkie problemy na progu, na początku było mi ciężko odnaleźć się na tej skoczni i znaleźć odpowiednią technikę, ale jestem zadowolona ze swoich skoków”.

Marita Kramer przyznała też, że czeka na to, by móc pokazać się podczas nadchodzących Igrzysk Olimpijskich: „Pracuję nad tym, małymi kroczkami dążąc do celu. Czuję się świetnie mogąc oddawać skoki na dobrym poziomie. Muszę tylko kontynuować ciężką pracę i zobaczymy, jakie będą tego efekty”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s