Skoczne rodzeństwa część 2

(Photo: celebmafia)

Wracamy do Was z kolejną dawką drzew genealogicznych – czyli krótko, zwięźle i na temat o tym, jakie rodzeństwa możemy podziwiać na skoczniach całego świata!

Zacznijmy od włoskiego rodzeństwa. Starsza siostra, Evelyn, co prawda nie jest już skoczkinią narciarską, za to jej brat Alex dość często widywany jest w konkursach Pucharu Świata.

Pora na dwóch Norwegów – starszy z braci, Thomas, jest członkiem kadry A, a jego młodszy brat startuje między innymi w zawodach rangi FIS Cup.

(Photo: OA Norge)

Niewielu fanów skoków narciarskich wie, że znana z Pucharu Świata kobiet, Susanna Forsström (po lewej), ma brata! Petteri zaliczył już swój debiut w konkursach rangi FIS Cup.

Pora na włoskie siostry Malsiner! Jessica, Lara i Manuela są aktywnymi zawodniczkami, które startują w Pucharze Świata.

Kolejne skoczne rodzeństwo pochodzi ze Szwajcarii – starszy brat Lars (po lewej) występuje głównie w konkursach Pucharu Kontynentalnego, a młodsza Rea startuje w zawodach rangi FIS Cup.

Katra Komar – zawodniczka Pucharu Świata kobiet, ma młodszą siostrę. Tinkara w tym sezonie zaliczyła swój debiut w konkursach FIS Cupu.

Casey Larson – każdy z nas kojarzy chyba tego reprezentanta USA. Ale czy wiedzieliście, że jego młodsza siostra, Cara, także uprawia skoki narciarskie? W tym sezonie startowała m.in. w konkursach Pucharu Kontynentalnego.

Na koniec Słoweńskie rodzeństwo – Jernej i Lenart Presecnik. Starszy z braci, Jernej, zaliczył niedawno debiut w Pucharze Świata w Rasnovie!

Czy znacie jeszcze jakieś rodzeństwa, o których zapomnieliśmy dziś wspomnieć? Dajcie nam znać!

Źródło: FIS, instagram

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s