PŚ w Zakopanem bez kadry Czech!

Od naszych południowych sąsiadów dotarły do nas świeże wieści. Kadra Narodowa Czech nie uda się na Puchar Świata do Zakopanego w nadchodzący weekend.

Reprezentantów Czech zabraknie podczas nadchodzących wielkimi krokami zmagań na zakopiańskiej Wielkiej Krokwi. Skoczkowie pominą ten pucharowy weekend, aby skupić się na treningu na obiektach w Harrachovie, głównie na nowo otwartej po renowacji skoczni K90 (o tej więcej przeczytać możecie w naszym artykule: https://skokiokiemkobiet.pl/2021/01/20/skocznia-k90-w-harrachovie-otwarta-po-3-latach/ ). Jeśli będzie to możliwe, w przyszłym tygodniu udadzą się również, by trenować na większym obiekcie w innym kraju.

Dla przypomnienia- Viktor Polasek ma na swoim koncie w tym roku 4 punkty Pucharu Świata po 11 występach na 19 możliwych, żaden inny reprezentant ich kadry nie zdobywał punktów w tym sezonie.

Naszym południowym sąsiadom życzymy dużo pomyślności i owocnej pracy! Mamy nadzieję, że niedługo znowu zobaczymy ich na belkach skoczni całego świata.

źródło: informacja własna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s