Skoczne rodzeństwa część 1

Photo: MDR

Każdy zna braci Prevców, czy braci Kobayashi, ale skocznych rodzin jest znacznie więcej, niż mogłoby nam się wydawać. Przedstawiamy Wam kilka z nich!

Jonathan i Louis Learoyd
Większość z nas kojarzy Jonathana z konkursów Pucharu Świata, jednak jego młodszy brat Louis również próbuje swoich sił w tym sporcie! Louis próbował już swoich sił m.in. w konkursach Alpen Cup.

Selina i Richard Freitag
Zarówno Selina jak i jej starszy brat są dość znanymi zawodnikami w najwyższych rangach skoków narciarskich.

Federico i Francesco Cecon
Co prawda Federico zakończył już swoją przygodę ze skokami, za to młodszy Francesco (na środku zdjęcia) idzie w ślady brata.

Stefan i Daniel Huber
Bracia Huber oboje mają już za sobą debiuty w Pucharze Świata, jednak z tym sezonie to głównie Daniel występuje w zawodach najwyższej rangi.

Ingebjørg i Jostein Saglien Braaten
Starsza siostra Ingebjørg to jedna z głównych reprezentantek Norwegii w Pucharze Świata, a jej młodszy brat Jostein startuje w zawodach rangi FIS Cup. 

Szymon i Arkadiusz Jojko
Obu braci możemy spotkać na konkursach FIS Cup, natomiast młodszy z braci zaliczył w tym roku start w Pucharze Kontynentalnym.

Vladimir i Martin Zografscy
Podobnie jak w przypadku braci Cecon, Martin zakończył już karierę, jednak starszy z braci nadal startuje w Pucharze Świata.

Johann i Daniel Forfang
Daniel karierę skoczka zakończył kilkanaście lat temu, jednak jego brat Johann nadal punktuje w zawodach Pucharu Świata!

Photo: Frøya Norge

Maciej i Jakub Kot
Przygoda Jakuba jako skoczka co prawda już się zakończyła, jednak nadal jest on aktywny w świecie skoków narciarskich. Macieja w tym sezonie możemy oglądać głównie w konkursach Pucharu Kontynentalnego, choć pojawił się już w zawodach najwyższej rangi.

Peter, Cene, Domen, Nika i Ema Prevc
Wszyscy wiemy już o braciach Prevc, ale niewielu fanów skoków narciarskich wie, w rodzinie Prevc skoczkiniami są także siostry – Nika i Ema!

Photo: Reporter

Źródło: informacja własna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s