Trybuny podczas finału Raw Air w Vikersund bez kibiców!

zdjęcie: wikipedia

Na skoczni przedstawionej wyżej- Vikersundbakken odbędą się zawody w dniach 19.-21. marca 2021. Do wiadomości publicznej podano informację, iż na obiekt nie wejdą jednak w tym roku kibice skoków narciarskich.

„Sprawy nie zawsze przebiegają tak, jak się chce lub planuje. Ale to zdrowie i bezpieczeństwo sportowców, drużyn, gości, widzów, pracowników i wielu naszych wolontariuszy zawsze będzie na pierwszym miejscu w Vikersund. Dlatego jako podmiot organizujący imprezę- Flying Team Vikersund AS – po konsultacji z lokalnymi i krajowymi władzami sanitarnymi oraz Norweskim Związkiem Narciarskim, niestety zdecydowaliśmy dziś, że Vikersund w 2021 roku zorganizuje finał Raw Air w Vikersund bez widzów”- przekazali na oficjalnej stronie vikersund.no organizatorzy.

Dodają też, że cieszą się z powodu możliwości pokazania zawodów całemu światu w telewizji razem z największą skocznią, jaka na nim powstała! Dodatkowo organizatorzy przypominają, że to własnie u nich- w Vikersund, odbywać się będą przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w Lotach Narciarskich, oraz kolejny turniej Raw Air!

„Do zobaczenia w Vikersund w 2022 roku!”- piszą na stronie internetowej organizatorzy.

źródło: informacja własna, vikersund.no

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s