MŚwL – Piątkowe zmagania dla Karla Geigera!

Podczas piątkowych zmagań MŚwL najlepszy okazał się Karl Geiger. W czołowej trójce znalazł się również Halvor Egner Granerud oraz Markus Eisenbichler. Najlepszy z Polaków Piotr Żyła zajął 7 miejsce! 
Liderem po pierwszej serii okazał się Niemiec Karl Geiger, który osiągał 241,5m. Drugi Michael Hayboeck skoczył poszybował na 245,5m. Z bardzo dobrej strony pokazał się również trzeci Evgeniy Klimov – 237m. Do serii finałowej awansowało czterech Polaków: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, a także Andrzej Stękała. Ostatecznie po dwóch seriach najlepszy okazał się Karl Geiger, który wyprzedził drugiego Halvor Egnera Graneruda i trzeciego Markusa Eisenbichlera
Najlepszy z Polaków okazał się Piotr Żyła, który w drugiej próbie oddał lot na 224,5m dało mu to 7 miejsce. W czołowej dziesiątce znalazł się również Kamil Stoch i Andrzej Stękała. Dawid Kubacki zajął 12. miejsce.
Nowy rekord życiowy, a tym samym nowy rekord Rosji ustanowaił Evgeniy Klimov, który poszybował na 237m. W pierwszej serii swój rekord życiowy poprawił także: Matthew Soukup (204 m), Danił Sadrejew (196 m), Michael Hayboeck (245,5 m)
Źródło: Informacja własna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s