PŚ w Ruce -Treningi dla Graneruda i Eisenbichlera

Przed kwalifikacjami do Pucharu Świata w Ruce odbyły się, aż trzy rudny treningowe. Pierwsze dnie należały do Norwega Halvora Egnera Graneruda, natomiast trzecią wygrał Niemiec Markus Eisenbichler. Z bardzo dobrej strony pokazali się również polscy skoczkowie.

Podczas pierwszego treningu najlepszy rezultat otrzymał Halvor Egner Granerud, który oddał skok na 140,5 m. Tuż za Norwegiem znalazł się Yukiya Sato, który poszybował na 139 m. Trzeci ze skokiem 140,5 m był Anze Lanisek. Gelanilny skok oddał Kamil Stoch uzyskał on odległość 142,5 m i otatecznie zajął czwarte miejsce. 
Druga seria próbna zakończyła się również zwycięstwem Granderuda, który skoczył o pół metra bliżej niż miało to miejsce w pierwszej próbie. W czołówce znalazł sie także Markus Eisenbichler, który wylądował na 138m oraz Yukiya Sato ze skokiem na 132 m. Czwarte miejsce zajął ponowie reprezentant Polski jednak tym razem był to Piotr Żyła, który skoczył 131m. Upadek zaliczył Dominik Peter, który przewrócił się tuż po lądowaniu.
Ostatni trening wygrał Markus Eisenbichler, który skoczył 139,5m i wyprzedził drugiego Graneruda. Trzecie miejsce zajął Piotr Żyła ze skokiem na 130m.
Źródło: Informacja własna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s