TOP 10 – Ślubów skoczków

 

W dzisiejszej odsłonie ,,TOP 10” przedstawimy wam śluby skoczków narciarskich!

Adam Małysz

Adam Małysz i Izabela Polok pobrali się 16 czerwca 1997 roku. Ceremonia ślubna odbyła się w ewangelickim kościele pw. apostołów Piotra i Pawła w Wiśle. Patrząc na ich zdjęcie ślubne, aż ciężko ich poznać!

Źródło: Onet Sport

Severin Freund 
Swój stan cywilny Severin zmienił 4 lata temu. Przysięgę złożył swojej wieloletniej partnerce Caren. Sama ceremonia odbyła się w bawarskim Steinkirchen.

Źródło: VK

Kamil Stoch

Czy mamy tutaj kibica, który pamięta ślub Kamila Stocha? Kamil i Ewa są małżeństwem już 10 lat! Pobrali się oni w 2010 roku w kościele Paulinów na Bachledówce. Co ciekawe w dniu ślubu Stocha miał miejsce historyczny triumf Polaków w zawodach drużynowych w Hinterzarten. Oczywiście kadrowicze, którzy brali udział w zmaganiach nie pojawili się na ślubie państwa Stoch.

Źródło: viva.pl

Dawid Kubacki

W 2019 roku Dawid Kubacki ożenił się z Martą Majcher. Kubacki wziął ślub w tym samym kościele co kilka lat wcześniej Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch. Na ślubie pojawiło się wiele znanych nazwisk takich jak: Kamil Stoch, Maciej Kot, Piotr Żyła, Stefan Hula, czy Jakub Wolny. Nie musimy chyba mówić, że w tym wyjątkowym dniu wybranka Dawida wyglądała zjawiskowo. 

Źródło: SE

Aleksander Zniszczoł
W 2017 roku Aleksander ożenił się z Magdaleną Lazar. Co ciekawe Magda jest siostrą Justyny Żyły. Ślub odbył się w Wiśle. Na zabawie weselnej nie zabrakło oczywiście Polskich skoczków.

Źródło: Fakty24

Klemens Murańka
W TOP10 nie mogło zabraknąć ślubu Klemensa Murańki! Oj była to prawdziwie huczna góralska zabawa! Cała oprawa ślubu miała charakter tradycyjny zaczynając od strojów państwa młodych, aż po ich transport do kościoła. Po nabożeństwie młodzi  na zabawę ślubną pojechali góralskimi fasiągami do karczmy w Szaflarach. Wśród weselnych gości pojawili się m.in Dawid Kubacki, Piotr Żyła, czy chociażby Jan Ziobro. 
Źródło: Onet

Peter Prevc
W 2020 roku na instagramie swoim ślubem pochwalił się Peter Prevc. Peter i jego wybranka Mina Lavtizar są parą od wielu lat, dwa lata temu urodził się ich syn. Zakochani pobrali się w Bledzie.
Maciej Kot
Ślub odbył się w Krakowie w kościele na Skałce. Wybranką Maćka jest Agnieszka, która z zawodu jest trenerem personalnym. Oczywiście na ślubie nie mogło zabraknąć Polskich skoczków! Pojawił się Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Jakub Wolny, a nawet trener naszych skoczków Michał Dolezal.

Źródło: RMF24

Karl Geiger
W 2020 roku ślub wziął również Karl Geiger. Jak możemy zauważyć na zdjęciach młoda para jest bardzo szczęśliwa i chyba to jest najważniejsze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s