Forfang zastąpi Pedersena w Finlandii! Eriksen zadowolony z wyników.

 

Kadra Norwegii na nadchodzącą dawkę zmagań w Pucharze Świata po skokach w Wiśle uległa zmianie! Zamiast Robina Pedersena w kolejny weekend w Ruce zobaczymy Johanna Andre Forfanga.

Wiadomość o pozostaniu Robina Pedersena, skoczka klubu IL Stalkamerante, w Norwegii w celu kontynuacji pracy nad formą i dalszych treningów, oraz o tym, że zastąpi go dwudziestopięciolatek z Tromso- Johann Andre Forfang, obiegła skokowy świat po poście na stronie skiforbundet.no.

„Zdecydowaliśmy, że Pedersen wróci do domu jako że nie pokazuje on aktualnie swoich najlepszych skoków”- komentuje Alexander Stoeckl.

Zupełnie inaczej niż Pedersen weekend zakończył Sander Vossan Eriksen. Skończył on zawody indywidualne w swoim pucharowym debiucie na 13. miejscu. „…To był bardzo, bardzo dobry debiut. To wszystko daje skokom więcej smaku. Człowiek nigdy nie będzie w pełni zadowolony, dopóki nie będzie najlepszy, ale na pewno będę miał dużo zabawy z testów skoczni w Ruce, która będzie dla mnie nowym obiektem”- powiedział Eriksen po niedzielnych zawodach w Wiśle.

W fińskiej Ruce kadrę Norwegii będą w takim razie reprezentować:
Sander Vossan Eriksen (Baekkelaget), Johann Andre Forfang (Tromso SK), Halvor Egner Granerud (Asker), Anders Haare (Vikersund), Robert Johansson (Sore Al), Marius Lindvik (Raelingen) oraz Daniel Andre Tande (Kongsberg).

źródło: hopplandslaget/skiforbundet.no

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s