Związki skoczków – Japonia [aktualizacja]

 

Zapraszamy na kolejną odsłonę popularnego cyklu „Związki skoczków”. Dziś przyjrzymy się zawodnikom z Japonii oraz ich drugim połówkom.Daiki Ito

Na pierwszy ogień idzie doświadczony japoński zawodnik. Daiki bardzo ceni sobie prywatność, dlatego też nie do końca wiadomo jak ma na imię jego żona ani czym się zajmuje. (Niektóre źródła podają, ze jej imię to Chihiro, jednak nie wiadomo, ile w tym prawdy).

fot.: he-news.com


Keiichi Sato i żona Megan

Nie wiadomo, kiedy Keiichi poznał swoją partnerkę, jednak w maju tego roku para powiedziała sobie sakramentalne „tak”.Taku Takeuchi i żona Niina

Swoją żonę Japończyk poznał w 2010 roku, zaś małżeństwem zostali cztery lata później. Para wychowuje troje synów. Na ślub przyszło wielu znajomych z kadry.


Junshiro Kobayashi

Nie wiadomo za wiele o wybrance Junshiro. Żona Japończyka podobno jest dietetykiem, jednak żadne źródła nie podają jej imienia. Są małżeństwem od kwietnia 2019 roku i wychowują razem dziecko.

fot.: facebook.com

Noriaki Kasai i żona Reina

Utytułowany zawodnik swoją żonę, Reinę Harimę, poznał stosunkowo późno. Japończyk swojej żonie oświadczył się…przez telefon, po tym, jak w Soczi zdobył srebrny medal w konkursie indywidualnym. Razem wychowują dwójkę dzieci – dziewczynkę i chłopca.

fot.: berkutschi.com


Reruhi Shimizu

Ostatnia para nowożeńców. Nie wiadomo zbyt wiele o wybrance Japończyka. Jak podaje zawodnik, jego żona również pochodzi z wyspy Hokkaido. Są małżeństwem od czerwca 2018 roku. 

Źródło: informacja własna, facebook.com, he-news.com 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s