Social Media Skoczków – Instagramy



 Instagram cieszy się chyba największą popularnością wśród skoczków narciarskich. Nie ma nacji, której chociaż jeden zawodnik nie ma tam konta. Stwierdziłam, że poszperam w internecie i wyszukałam dla Was, chyba wszystko, co się dało wyszukaćNiektórzy mają prywatne konta, ale trzymamy kciuki, żeby Was zaakceptowali.


POLSKA:
Kamil Stoch – @kamilstochofficial
Maciej Kot – @maciejkot
Piotr Żyła – @piotr_zyla_official
Dawid Kubacki – @dawid.kubacki.official  
Stefan Hula – @stefek.hula
Andrzej Stękała – @andrzejstekala
Jakub Wolny – @szyybki
Krzysztof Biegun – @krzysiekbiegun
Bartłomiej Kłusek – @bartek_klusek
Jan Ziobro – @ziobroj
Aleksander Zniszczoł – @grzywa77
Klemens Murańka – @klems221.5
Łukasz Bukowski – @lukibukowski 
Przemysław Kantyka – @przemek_kantyka
Krzysztof Leja – @krzysiekleja
Krzysztof Miętus – @tituss13
Dawid Jarząbek – @flyskydj
Dominik Kastelik – @dinno98
Tomasz Pilch – @tomasz.pilch.official
Paweł Wąsek – @wasekpawel
Bartosz Czyż – @banan9290
Damian Skupień – @ciacho321 
Karol Niemczyk – @niemczykkarol 
Kacper Juroszek – @pejos108
Kacper Stosel – @kacper.stosel 
Stanisław Biela – @stachobiela 
Adam Niżnik – @komando_0
Kadra B – @skijumping_teamb_poland
Kadra C – @kadrajunior
Kinga Rajda – @kinga_rajda
Kamila Karpiel – @kamcia_karpiel
Nicole Konderla – @konderlanicole

NIEMCY:
Andreas Wellinger – @andreaswellinger
Richard Freitag – @freitag.richard
Stephan Leyhe – @stephan.leyhe
Markus Eisenbichler – @markuseisenbichler
Severin Freund – @severinfreund
Andreas Wank – @andreaswank_official 
Karl Geiger – @karl.geiger
Marinus Kraus – @marinuskraus
Pius Paschke – @piuspaschke
Tim Fuchs – @timpsonnn 
Martin Hamann – @martinhamann97
Constantin Schmid – @constantin_schmid
Felix Hoffmann – @felixhoffmann97
David Siegel – @david_siegel_skispringen
Luca Roth – @_lucaroth_ 
Sebastian Bradatsch – @sebastianbradatsch
Cedrik Weigel – @cedrik_weigel 
Justin Lisso – @justin_lisso
Jakob Kosak – @jakob1608

Axel Mayländer – @maylaender11 
Benedikt Hahne – @benedikthahne
Philipp Raimund – @hilleraimund
Moritz Baer – @mobaer97
Justin Nietzel – @justin.mietzel
Adrian Sell – @adrian_sell
Paul Winter – @pauli12344
Katharina Althaus – @katharina_althaus
Selina Freitag – @freitagselina
Luisa Goerlich – @luisa.goerlich
Juliane Seyfarth – @juliane_seyfarth
Ramona Straub – @ramona.straub
Carina Vogt – @carina_vogt


NORWEGIA:
Kenneth Gangnes – @kennethgangnes
Joachim Hauer – @joahauer
Daniel Andre Tande – @daniel_a24
Anders Fannemel – @andersfannemel
Andreas Stjernen – @astjernen
Johann Andre Forfang – @johannforfang
Alexander Stoeckl (trener) – @stoaxn
Phillip Sjoen – @phillipsjoen
Halvor Egner Granerud – @halvorgranerud
Joacim Ødegård Bjøreng – @joacimbjoreng
Fredrik Bjerkeengen – @bjerkizz
Espen Roe – @espenroe
Tom Hilde – @tomhilde
Robert Johansson – @rbrt_johansson
Joakim Aune – @joakimaune
Sigurd Soeberg – @sigurtso
Robin Pedersen – @robinpedersen
Are Sumstad – @aresumstad
Christian Ingebrigtsen – @ingch94
Jonas-Sloth Sandell – @josand
Matias Braathen – @matiasbraathen
Richard Haukedal– @richardhaukedal
Jesper Odegaard – @jesper_odegaard
Andreas Granerud Buskum – @andreasbuskum
Kenneth Fredheim – @kennethfredheim
Sondre Ringen – @sondreringen
Mats Bjerke Myhren – @matsbjerkem
Thomas Aasen Markeng – @thomasamarkeng
Oscar Westerheim – @owesterheim
Sander Vossan Eriksen – @sander.eriksen

Anders Håre – @anders.haare
Marius Linvik – @mariuslindvik
Robin Pedersen – @robinpedersen
Ingebjørg Saglien Bråten – @ingbraaten
Maren Lundby – @marenlundby
Sijlie Opseth – @silje9915


AUSTRIA:
Michael Hayboeck – @hayboeckmichael
Stefan Kraft – @kraftstefan
Manuel Fettner – @manuelfettner
Gregor Schlierenzauer – @gregorschlierenzauer
Florian Altenburger – @florianaltenburegr
Stefan Huber – @steki0815
Daniel Huber – @daniel_huber 93
Clemens Aigner – @clemens_aigner
Manuel Poppinger – @manuelpoppinger
Markus Schiffner – @markus_schiffner
Philipp Aschenwald – @philipp_aschenwald
Thomas Hofer – @thomas_hofer_
Thomas Diethart – @thomasdiethart
Ulrich Wohlgenannt – @ulrich_wohlgenannt
Clemens Leitner – @clemens_leitner_
Janni Reisenauer – @jannireisenauer
Markus Rupitsch – @markus_rupitsch
Maximilian Steiner – @steinermax
Elias Tollinger – @eliastollinger
Mika Schwann – @mikaschwann
Julian Wienerroither – @julsn_99
Maximilian Lienher – @max_lienher
Thomas Lackner – @thomas_lackner
David Haagen – @david_haagen
Jan Hoerl -@jan.hoerl
Markus Mueller – @_mm_markus
Josef Ritzer – @josef_ritzer
Peter Resinger – @peter_resinger
Marco Wörgötter – @the_jumper_marco
Chiara Hoelzl – @chiara_hoelzl
Marita Krame – @saramarita_kramer
Eva Pinkelnig – @eva.pinkelnig

SŁOWENIA:
Peter Prevc – @pprevc
Jurij Tepes – @tepesjurij
Cene Prevc – @cprevc
Domen Prevc – @domen_prevc
Jernej Damjan – @jernejdamjan
Nejc Dezman – @nejcdezman
Anze Lanisek – @anzelanisek
Anze Semenic – @anzesemenic
Jaka Hvala – @hvala.jaka 
Tilen Bartol – @tilen_bartol
Ziga Jelar – @zigajelar
Bor Pavlovcic – @borpavlovcic
Aljaz Osterc – @aosterc
Rok Justin – @rok.justin
Tomaz Naglic – @tomaznaglic
Miran Zupancic – @micke989
Ernest Prislic – @ernestprislic 
Matjaz Pungertar – @pungertar
Rok Tarman – @roktarman
Timi Zajc – @timizajc
Andraz Modic – @andrazmodic
Anzdraz Pograjc – @andrazpograjc
Jan Kus – @jankus135 
Zak Mogel – @zakmogel
Jan Bombek – @jan_bombek
Lovro Kos – @lovro_kos99
Tjas Grilc – @tjasgrilc
Mark Hafnar – @markhafnar
Rok Masle – @rok_masle
Jernej Presecnik – @jernej_presecnik
Ema Klinec – @klinecema
Jerneja Brecl – @jerneje_brecl
Katra Komar – @katra_komar


ROSJA:
Evgeniy Klimov – @evgklim
Mikhail Maksimochkin – @miki_russs
Vladislav Boyarintsev – @bayara_94
Aleksei Romashov – @aleksei_romashov
Roman Trofimov – @roman_trofimov_
Ilmir Hazetdinov – @hazetdinov


CZECHY:
Frantisek Holik – @frantisekholik
Roman Koudelka – @koudelkaroman
Jan Michalek – @jenik_michalek
Viktor Polasek – @viktorpolasek
Filip Sakala – @filip_sakala
Vojtech Stursa – @stursa.vojtech
Tomas Vancura – @tomas_vancura
Jakub Janda – @jandys.j
Cestmir Kozisek – @cestkoz
Filip Cerny – @_thefilaa
Damian Lasota – @damios12
Benedikt Holub – @benediktholub
Radek Selcer – @radek.selcer
Petr Vaverka – @petr_vaverka

FRANCJA:
Ronan Lamy-Chappuis – @jumperlc
Paul Brasme – @paulbrasme
Thomas Roch Dupland – @thom_as_rdp
Jonathan Learoyd – @jonathan_learoyd
Mathis Contamine – @mathis_contamine/mathis_ctmskijumping
Alessandro Batby – @aless_bty
Enzo Milesi – @enzo_mlsi

FINLANDIA:
Lauri Asikainen – @lauriasikainen
Ville Larinto – @villelarinto
Jarkko Määttä – @maettaeta
Harri Olli – @harri_olli
Andreas Alamommo– @andreasalamommo
Eetu Nousiainen -@eetunousiainenofficial (oficjalny) i @nousiaineneetu (prywatny)
Frans Tähkävuori – @franstahkis
Niko Kytösaho – @nikokytosahoofficial
Juho Ojala– @juhohenteri
Antti Aalto – @aaltoantt1
Janne Korhonen – @jannepetterikorhonen
Kadra – @sjteamfinland

SZWAJCARIA:
Pascal Kälin– @pascalkaelin 
Gabriel Karlen – @g_karlen
Andreas Schuler – @andreas.schuler1
Luca Egloff – @lucaegloff
Killian Peier – @killianpeier
Sandro Hauswirth – @__sandro__h
Dominik Peter – @dominikpeter_ 

KANADA:
Mackenzie Boyd-Clowes – @mackenskibc
Josh Maurer – @joshskijumps
Matthew Soukup – @mattsoukup 
Matthew Rowley – @mattrowley

WŁOCHY:
Alex Insam – @alexinsam
Davide Bresadola – @bresjump 
Federico Cecon – @fede_cek 
Kevin Rosenwirth– @kevinrosenwirth
Alessio Longo – @margiana_aaa
Joy Senorer – @joysenoner 

KAZACHSTAN:
Sabr Muminow – @muminov_sabr
Konstantin Sokolenko – @konstantinsokolenko

USA:
Casey Larson – @caseylarson
Michael Glasder – @mglasder
Kevin Bickner – @kevinbickner

JAPONIA:
Taku Takeuchi – @taqtakeuchi
Junshiro Kobayashi – @junshiro_kobayashi
Noriaki Kasai – @nori66nori66
Naoki Nakamura – @skijumpnaoki
Kento Sakuyama – @sakuken3939
Yumu Harada – @yumuharada
Yukiya Sato – @yukiyasato
Yuken Iwasa – @yukeniwasa
Shohei Tochimoto – @shoheitochimoto
Keiichi Sato – @ke1sat0
Ryoyu Kobayashi – @ryo_koba
Daiki Ito – @daiki_ito1227
Kenshiro Ito – @ken_shi_ro
Sara Takanashi – @sara.takanashi

ESTONIA:
Kaarel Nurmsalu – @kaarelnurmsalu
Martti Nõmme – @marttinomme 

BUŁGARIA:
Vladimir Zografski – @vladi_zografski
Martin Zografski – @martin_zografski
Viktor Xristov – @viktorxristov

KOREA:
Seou Choi – @seou_choi
Hyun-ki Kim – @topski1


źródło: informacja własna

5 myśli w temacie “Social Media Skoczków – Instagramy

  1. pisze się Killian, a nie Kilian… no i Pascal Kaelin ma drugiego instagrama, publicznego @pascalkaelin. aktualnie Sandro nazywa się @__sandro__h no i jeszcze sporo młodych Szwajcarów ma insta…

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s