Związki skoczków – Słowenia (AKTUALIZACJA)


W kolejnej odsłonie naszego zaktualizowanego cyklu poświęconego związkom skoczków narciarskich przyjrzymy się dzisiaj parom pochodzącym z reprezentacji Słowenii. Sprawdź, którzy zawodnicy są w obecnej chwili nie do wzięcia!


Peter Prevc i jego żona, Mina

Tą parę zdecydowanie zna cały świat skoków narciarskich. Chociaż najstarszy z braci Prevc zmienił swój status na ‚zajęty’ już dawno temu, to jednak swój ślub z Miną wziął w czerwcu tego roku, wywołując niemałe poruszenie na swoich social media. W 2018 roku para doczekała się uroczego synka. 

Jernej Damjan i jego żona, Taya

Kolejna para w słoweńskich skokach, która istnieje już od dłuższego czasu. Taya i Jernej pobrali się w 2012 roku i mają obecnie córkę Niki oraz malutkiego pieska, Thora. Para jest niezwykle aktywna w social media. Fani z całego świata mogą śledzić regularnie ich życie poprzez zarówno specjalnie dedykowany do tego profil na Instagramie jak i kanał Youtube.  

Timi Zajc i jego dziewczyna, Marusa


To zdecydowanie najświeższa, znana w świecie skoków, para pochodząca ze Słowenii. Timi Zajc, który jest jednym z najważniejszych ogniw reprezentacji w tym momencie, spotyka się obecnie z Marusa. Para chętnie dzieli się swoimi zdjęciami na Instagramie. 

Poza wyżej wymienionymi, nie ma więcej par wśród aktywnych skoczków. Przynajmniej z informacji, które można wyszukać na ich social media. Wiemy przecież, że zawodnicy często mają niezwykłą umiejętność ukrywania swojego życia prywatnego i w konsekwencji, również wybranek. Ponownie, wszystkie informacje pozyskujemy jedynie z oficjalnych social media sportowców. Czy gdzieś wśród obecnej kadry Słowenii kryje się jeszcze jakaś nieujawniona para? 

Źródło: informacja własna/Instagram 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s