Lotos Cup – podsumowanie

Po raz trzeci tego lata uczestnicy ,, LOTOS Szukamy Następców Mistrza” spotkali się na zawodach w Szczyrku, które rozgrywane były w dniach 24-26 września 2020 roku. Jak wypadła tegoroczna edycja?

24 września o medale powalczyli najmłodsi uczestnicy na starcie pojawiło się ich aż 80. W kategorii Dziewczynka złote krążki wywalczyła wychowanka klubu ZKN Sokół Zagórz Olivia Brenkus. Wśród chłopców na najwyższym stopniu podium stanął Kacper Wantulok z Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego.

W piątek 25 września został rozegrany konkurs na obiektach HS-77 i HS-104. Na starcie zameldowało się blisko 150 zawodników . Po złote medale sięgnęli reprezentanci klubów LKS Klimczok Bystra oraz AZS Zakopane. To właśnie skoczkowie zakopiańskiego klubu zdominowali piątkowe zawody zdobywając aż siedem medali. 

Sobotni konkurs rozgrywał się w deszczowej atmosferze, na szczęście po południu zaświeciło słońce. Ze względu na duże opady deszczu nastąpiła dłuższa przerwa w konkursie, jury podjęło decyzję o przeprowadzeniu tylko jednej serii konkursowej. Najwięcej medali zdobyli reprezentanci zakopiańskiego ASZ-u zdobyli oni raz osiem złotych krążków.

Źródło: PZN  

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s