TOP 10 SKOCZKÓW DO WZIĘCIA

 

Dzisiaj chcemy przedstawić Wam kolejne zestawienie TOP10 – i to całkiem gorącego TOP10 biorąc pod uwagę, iż cała dziesiątka jest singlami, u których boku miejsce jest na razie puste. Dlatego, Szanowne Panie, jeśli którakolwiek ma aspirację czy ochotę zostać wybranką skoczka narciarskiego, zachęcamy do zajrzenia do tego zestawienia, abyście wiedziały koło kogo się zakręcić. 
 

 10. Robin Pedersen

Młody Norweg dopiero niedawno zaczął swoją przygodę z Pucharem Świata, a jednak już ma spore grono wiernych fanek, które z chęcią towarzyszyłyby mu podczas jego skocznej drogi (mam na myśli przyszłe sukcesy i pięcie się na szczeblach klasyfikacji generalnej, a nie schodki koło sektora w Wiśle, come on). Dobra informacja jest taka, iż jak dotąd, szansa na to jest całkiem spora. 

9. Richard Freitag

Lata lecą, a tu ani widu ani słychu na temat partnerki przystojnego Niemca, co dziwne, biorąc pod uwagę ilość fanek drugiego najsłynniejszego wąsacza w skocznym świecie. Mamy nadzieję, iż niedługo w sercu Richarda ktoś zagości na stałe. 

8. Anze Semenic

Anze niestety do tej pory nie może jakoś zagrzać miejsca, ani na skoczni, ani w kadrze A, ani w związku… Może jednak mamy gdzieś wielbicielki (albo chociaż jedną) jego szerokiego uśmiechu? Wtedy ten wysoki młodzian nie musiałby szukać szczęścia na Tinderze.

 

7. Andreas Wellinger

Młodego Niemca nie uświadczyliśmy na skoczni przez rok, dlatego chyba opadł już nieco szał na niego. Wierne fanki jednak czekają i myślę, że uśmiechają się na myśl, iż miejsce u boku tego chłopaka jest wolne. Nie znalazł się on dziś wyjątkowo wysoko w naszym rankingu, aczkolwiek doskonale wiemy, że kiedy tylko ponownie pojawi się na skoczni, nikt nie będzie miał wątpliwości, na czyj widok kibicki będą ściągać maseczki. Oby tylko je. 

6. Cene Prevc 

Środkowy z braci jak dotąd nie poszedł w ślady swojego starszego brata i ciągle pozostaje singlem. Co raz lepiej wiedzie mu się jednak na skoczni, dlatego gorąco wierzymy, iż całkiem niedługo fanki będą ustawiały się do niego w kolejce. W końcu nosić nazwisko Prevc to nie byle co. 

5. Paweł Wąsek

Jedyny Polak w naszym zestawieniu i to dodatkowo w połowie rankingu! Co prawda nie jest jeszcze tak popularny jak inni skoczkowie, jednak na jego korzyść przemawia fakt, że jest Polakiem. Zdecydowany plus, gdyż jak widać aby podbić serce skoczka, nie trzeba wyprowadzać się z rodzimego kraju.

4. Ziga Jelar 

Plotki o wybrance Słoweńskiego muzyka i skoczka w jednym chodziły już od pewnego czasu, jednak jak ustaliła nasza redakcja – serce tego młodzieńca jest wolne. No, prawie wolne, bo jak dobrze wiemy, większość miejsca zajmuje tam muzyka. Ale która nie chciałaby chłopaka z gitarą?


 3. Gregor Schlierenzauer 

Tego Pana nie musimy już chyba nikomu przedstawiać. Obiekt westchnień wielu panien w każdej kategorii wiekowej jest ciągle do wzięcia, świeży niczym gorące bułeczki. Może w końcu któraś usiedli tego przystojniaka?

 2. Domen Prevc

Kolejny skoczek, który pozostaje singlem pomimo posiadania wielu fanek na całym świecie. Najmłodszy z braci jak widać nie zamierza się jescze ustatkować i woli czas wolny przeznaczyć na swój rozwój i samorealizację. Może jednak ktoś już niedługo zapuka do jego serca?

1. Johann Andre Forfang

Najnowszy „nabytek” w świecie singli. Johann, który jeszcze niedawno tak chwalił się domowymi pieleszami aktualnie na nowo korzysta z wolności i kawalerskiego życia. Ale kto wie? Może calkiem niedługo ktoś zajmie je na nowo. W końcu wiele fanek z upragnieniem czekało na ten moment.

Źródło: informacja własna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s