TOP 10 – Idole hotek

 

Nowy tydzień rozpoczynamy dość przyjemnie – na pierwszy ogień pójdą dziś idole hotek, do których wzdycha nie jedna fanka skoków narciarskich. 

10. Paweł Wąsek

Bez wątpienia – na naszej liście nie mogło zabraknąć polskiego zawodnika, a nie ukrywajmy, Paweł jest dość popularnym skoczkiem wśród hotek. 

9.  Domen Prevc

Do najmłodszego z braci Prevc wzdychała zapewne nie jedna kibicka. 

(Photo:Wikipedia)
8. Jonathan Learoyd

Fala zainteresowania tym zawodnikiem napłynęła do skocznej rodziny dopiero niedawno, jednak nie ukrywajmy – Francuz cieszy się teraz sporą popularnością. 

7. Peter Prevc

Kto mówił, że żonaci skoczkowie nie mogą się znaleźć na tej liście?! Peter Prevc od lat jest bożyszczem wielu dziewcząt ze skijumpingfamily.

6. Johann Andre Forfang

Jest i pierwszy Norweg na naszej liście – Forfang nie tylko dobrze skacze i radzi sobie z byciem vloggerem – ma także spore zainteresowanie, jeśli chodzi o hotki.

(Photo: Wikipedia)
5. Luca Roth

Co prawda ten młody zawodnik dopiero niedawno zadebiutował w Pucharze Świata, a już o nim głośno! Oczywiście wśród kibicek…

4. Gregor Schlierenzauer

Ten austriacki zawodnik ma na swoim koncie wiele osiągnięć… wliczając w to spore zainteresowanie wśród hotek młodszych i starszych. 

3. Alex Insam

Na jego widok szeroko uśmiecha się nie tylko Przemysław Babiarz – uroda włoskiego skoczka onieśmiela też fanki tego sportu. 

2. Daniel-Andre Tande

Przydługawe blond włosy i laczki – komu w oko nie wpadłby przedstawiciel Skandynawii? Pomimo bycia w związku, Daniel-Andre Tande jest zdecydowanie jednym z najbardziej rozchwytywanych Norwegów.  

1. Andreas Wellinger

No i oczywiście… na naszej liście nie mogłoby zabraknąć tego niemieckiego zawodnika. Andreas Wellinger jest zdecydowanie zwycięzcą, jeśli chodzi o liczbę fanek!

A według Was, kogo zabrakło na naszej liście? 

Źródła: informacja własna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s