TOP10 Przyjaźni między zawodnikami

Przed nami kolejna odsłona uwielbianego przez was cyklu, a mianowicie TOP10. Dziś przyjrzymy się przyjaźniom w skokach narciarskich. Zapraszamy!
Miejsce 10.  – Robert Johannson i Sigurd Nymoen Søberg
Norwegowie są raczej oszczędni w, nazwijmy to, „upublicznianiu” swoich relacji, dlatego rzadko możemy zobaczyć zdjęcia dotyczące ich związków czy przyjaźni. Ozywiście nie oznacza to, że są nieprzyjacielscy –  wręcz przeciwnie! Wśród Norwegów zawarło się wiele przyjaźni. Na uwagę zasługuje przyjaźń Roberta Johannsona i Sigurda Søberga.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Robert Johansson (@rbrt_johansson)
Miejsce 9. – Taku Takeuchi i Noriaki Kasai
Ta dwójka spędziła ze sobą wiele lat w kadrze i przez ten czas nawiązała się między nimi przyjaźń.
Miejsce 8. – Andreas Wellinger i Stephan Leyhe
Choć w niemieckiej kadrze można znaleźć wiele przyjaźni, to chyba ta Stephana Leyhye i Andreasa Wellingera jest tą najbardziej znaną. Panowie wspierają się i często okazują to na swoich mediach społecznościowych.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)
Miejsce 7. – Tilen Bartol i Anže Semenič
Reprezentacja Słowenii jest generalnie bardzo zgrana i właściwie każdego skoczka można byłoby tutaj umieścić. My postanowiłyśmy umieścić tutaj Anže Semeniča i Tilena Bartola. 
Miejsce 6. – Kamil Stoch i Dawid Kubacki
Kamil Stoch i Dawid Kubacki znają się od lat i od lat trwa ich przyjaźń. Kibice widzą jak bardzo ta dwójka się wspiera i cieszy z sukcesów tego drugiego. Dawid i Kamil tworzą przyjaźń, z której wszyscy powinniśmy brać przykład.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Turniej jest jak obóz survivalowy🤪🤕🤫 Wygrywa komandos, który rozkłada siły na wszystkie zadania i popełnia najmniej błędów. Dawid rozegrał to jak Chuck Norris🎯 Nie zamierzam mu ułatwiać roboty ale cieszę się że sięgnął gwiazd🌟🌟🌟🌟 Ciężko na to pracował, latami! Wierzę że kiedyś wspólnie będziemy oglądać @vierschanzentournee z udziałem z któregoś ze skoczków @evenement_zakopane i wspomnimy nasze zwycięstwa🦅🦅🦅… Wygranie Turnieju jest czymś tak niesamowitym, że najchętniej życzyłbym tego przeżycia każdemu z Was. Mam jednak nadzieję, że dzieląc te emocje z @adammalyszofficial , @dawid.kubacki.official i ze mną udało Wam się doświadczyć radości w czystej postaci. Ciąg dalszy nastąpi…😎 P.S. Gdybym jutro nie wziął udziału w kwali, znaczy że Kubacki zamknął mnie w szatni za to zdjęcie 😄 #ryzykfizyk #4hillstournament #survival #tobecontinued #gopoland #skijumpingfamily
Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)
Miejsce 5. – Jakub Wolny i Maciej Kot
Jakub Wolny i Maciej Kot przyjaźnią się od lat. Jednym z powodów jest na pewno obecność w tej samej kadrze, a co za tym idzie, duża ilość wspólnie spędzanego czasu. Kolejnym powodem mogą być wspólne zainteresowania – obaj panowie interesują się wyścigami samochodowymi. Wspólna pasja łączy ludzi!
Miejsce 4. – Mackenzie Boyd-Clowes i Domen Prevc
Ta dwójka to jeden z najzabawniejszych duetów w świecie skoków narciarskich. Od lat żartują z siebie nawzajem w mediach społecznościowych. Widać, że ich przyjacielska relacja jest silna, skoro mimo czasem dość ciętych żartów, obaj panowie okazują sobie sympatię.
zrzut ekranu z Instagrama Domena Prevca
Miejsce 3. – Selina Freitag i Luisa Görlich
Ten duet niemieckich skoczkiń to jedna z najbardziej uroczych przyjaźni w świecie skoków. Siostra Richarda Freitaga, Selina oraz Luisa Görlich przyjaźnią się od lat i dzięki obecności w reprezentacji spędzają ze sobą dużo czasu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Selina (@freitagselina)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Selina (@freitagselina)
Miejsce 2. – Piotr Żyła i Maciej Kot
Tej dwójki nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu! Maciej Kot pojawia się tu już po raz drugi, co może wskazywać na to, że jest wyjątkowo przyjaznym człowiekiem. Przyjaźń Maćka z Piotrkiem Żyłą jest jedną z tych, które trwają od lat i niezmiennie sprawiają kibicom radość. Na profilach społecznościowych zarówno Maćka, jak i Piotrka często pojawiają się komentarze tego drugiego. 
Miejsce 1. – Michael Hayboeck i Stefan Kraft
Nie mogło być inaczej – na szczycie naszego zestawienia znaleźli się Stefan Kraft i Michael Hayboeck. Dla fanów skoków narciarskich to wręcz ikoniczny duet i wręcz książkowy przykład przyjaźni. Wspierają się w każdych chwilach, zarówno w tych dobrych, jak i tych gorszych. Kiedy któryś z nich wygrywa, drugi stoi obok z dumą i cieszy się wraz z przyjacielem. Na mediach społecznościowych często dodają wspólne zdjęcia, komentują sobie nawzajem posty.
Źródło: youtube.com, instagram.com oraz informacja własna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s