Przedstawienie kadr – Austria


Dzisiaj przedstawimy wam zawodników, którzy znaleźli się w kadrze Austrii na sezon 2019/2020. W męskiej kadrze znalazło się 32 zawodników, a w damskiej 15 zawodniczek.

KADRA NARODOWA MĘŻCZYZN

1. Clemens Aigner


data urodzenia:  02.02.1993
klub: SV Innsbruck Bergisel
debiut w PŚ: 04.01.2015 w Innsbrucku
rekord życiowy: 216,5m w Tauplitz
2. Philipp Aschenwald


data urodzenia: 12.11.1995
klub: SC Mayrhofen
debiut w PŚ: 06.01.2016 w Bischofshofen
rekord życiowy: 221,5m w Vikersund
3. Michael Hayboeck


data urodzenia: 05.03.1991 
klub: UVB Hinzenbach
debiut w PŚ: 03.01.2010 w Innsbrucku
rekord życiowy: 241,5m w Planicy
4. Daniel Huber



data urodzenia: 02.01.1993
klub: SC Seekirchen
debiut w PŚ: 31.01.2016 w Sapporo
rekord życiowy: 231m w Planicy
5. Stefan Kraft



data urodzenia: 13.05.1993
klub: SV Schwarzach
debiut w PŚ: 06.01.2012 w Bischofshofen
rekord życiowy: 253,5m w Vikersund
KADRA A MĘŻCZYZN
1. Manuel Fettner


data urodzenia: 17.06.1985
klub: SV Innsbruck Bergisel
debiut w PŚ: 04.01.2001 w Innsbrucku
rekord życiowy: 235,5m w Vikersund
2. Jan Hoerl


data urodzenia: 16.10.1998
klub: SC Bischofshofen
debiut w PŚ: 04.01.2019 w Innsbrucku
rekord życiowy: 212,5m w Oberstdorfie
3. Stefan Huber


data urodzenia: 08.03.1994
klub: SC Seekirchen
debiut w PŚ: 11.02.2017 w Sapporo
rekord życiowy: 218,5m w Planicy

4. Markus Schiffner


data urodzenia: 05.06.1992
klub: UVB Hinzenbach
debiut w PŚ: 04.01.2014 w Innsbrucku
rekord życiowy: 218m w Planicy
5. Gregor Schlierenzauer


data urodzenia: 07.01.1990
klub: SV Innsbruck Bergisel
debiut w PŚ: 12.03.2006 w Oslo
rekord życiowy: 253,5m w Planicy (podparty)
6. Ulrich Wohlgenannt


data urdzenia: 01.08.1994
klub: SK Kehlegg
debiut w PŚ: 24.01.2015 w Sapporo
rekord życiowy: 203,5m w Oberstdorfie

KADRA B MĘŻCZYZN

1. David Haagen


data urodzenia: 06.04.2002
klub: ESV Murzzuschlag
2.Thomas Hofer



data urodzenia: 28.01.1996
klub: SV Innsbruck Bergisel
debiut w PŚ: 24.01.2016 w Zakopanem
rekord życiowy: 210,5m w Planicy
3. Clemens Leitner


fot: clemensleitner.at

data urodzenia: 07.11.1998
klub: Nordic Team Absam
debiut w PŚ: 04.01.2018 w Innsbrucku


4. Maximilian Lienher


data urodzenia: 30.01.1999
klub: Kitzbuehel Ski Club


5. Claudio Moerth

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się

data urodzenia: 27.10.2000
klub: WSC Bad Mitterndorf

6. Stefan Rainer


data urodzenia: 15.08.1999
klub: SV Schwarzach

7. Mika Schwann

fot: SG Klagenfurt

data urodzenia: 30.07.1999
klub: KSG Klagenfurt


8.Julian Wienerroither

data urodzenia: 05.07.1999
klub: SK Saalfelden

KADRA C MĘŻCZYZN 

1. Xaver Aigner
fot: skikitz.org
data urodzenia: 06.04.2002
klub: Kitzbuehler Ski Club
2. Michael Hofer
data urodzenia: 22.08.2002
klub: UVB Hinzenbach
3. Florian Kroell
Bildergebnis für florian kroell skispringen
fot: nazeisenerz.at
data urodzenia: 31.08.2002
klub: Ski Club Mayrhofen
4. Hannes Landerer
fot: oesv.at
data urodzenia: 20.09.2002
klub: SV Innsbruck Bergisel

5. Elias Medwed
Elias Medwed
fot:  oesv.at
data urodzenia: 12.01.2002
klub: SV Innsbruck Bergisel
6. Francisco Moerth
data urodzenia: 09.07.1999
klub: WSC Bad Mitterndorf
7. Markus Mueller
Markus Müller
fot: oesv.at
data urodzenia: 17.07.2002
klub: SG Klagenfurt
8. Maximilian Ortner
fot: oesv.at
data urodzenia: 04.06.2002
klub: SV Villach
9. Peter Resinger
fot: oesv.at
data urodzenia: 28.06.2000
klub: SV Schwarzach
10. Josef Ritzer
fot: oesv.at
data urodzenia: 11.09.2000
klub: WSV Woergl
11. Julijan Smid
fot: oesv.at
data urodzenia: 12.06.2003
klub: SV Achomitz
12. Daniel Tschofenig
fot: oesv.at
data urodzenia: 28.03.2002
klub: SV Aschomitz/SD Zahomc
13. Marco Woergoetter
data urodzenia:16.10.2002
klub: Kitzbuehler Ski Club
KADRA NARODOWA KOBIET
1. Chiara Hoelzl 
fot: oesv.at
data urodzenia: 18.07.1997
klub: SV Schwarzach
2. Daniela Iraschko-Stolz
fot: oesv.at
data urodzenia: 21.11.1983
klub: WSV Eisenerz\
3. Eva Pinkelnig
fot: oesv.at
data urodzenia: 27.05.1988
klub: SK Kehlegg
4. Jacqueline Seifriedsberger
fot: oesv.at
data urodzenia: 20.01.1991
klub: SC Waldzell
KADRA A KOBIET
1. Lisa Eder
fot: oesv.at
data urodzenia: 12.08.2001
klub: SK Saalfelden
2. Marita Kramer 
fot: oesv.at
data urodzenia: 25.10.2001
klub: SK Saalfelden
3. Claudia Purker
fot: oesv.at
data urodzenia:  15.01.1999
klub: SC Bischofshofen
4. Elisabeth Raudaschl
fot: oesv.at
data urodzenia:  07.11.1997
klub: WSV Bad Ischl
5. Sophie Sorschag
Sophie Sorschag
fot: oesv.at
data urodzenia: 14.11.1998
klub: SV Villach
KADRA B KOBIET
1. Julia Huber 

fot: oesv.at
data urodzenia: 29.11.1998
klub: SK Rottenmann
2. Vanessa Moharitsch
fot: oesv.at
data urodzenia: 16.10.2002
klub: ASVOE SC Hoenhart
KADRA C KOBIET
1. Katharina Ellmauer
Katharina Ellmauer
fot: oesv.at
data urodzenia: 01/08.2000
klub: NTS Salzkammergut
2. Sophie Mair

fot: oesv.at
data urodzenia: 11.07.2000
klub: NT Salzkammergut
3. Julia Muehlbacher

fot: oesv.at
data urodzenia: 02.08.2004
klub: ASVOE SC Hoenhart
4. Hannah Wiegele
Hannah Wiegele
fot: oesv.at
data urodzenia: 22.09.2001
klub: SV Achomitz
źródło: informacja własna/oesv.at

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s