Związki skoczków – Austria


W naszym posezonowym cyklu związanym ze związkami skoczków przyszedł czas na reprezentację Austrii. Wśród ich zawodników nie brakuje takich, którzy są już zajęci i dzisiaj przybliżymy kilka sylwetek ich partnerek! 


Stefan Kraft i jego dziewczyna, MarisaO dziewczynie Stefana Krafta słyszał już pewnie każdy, gdyż tegoroczny triumfator Pucharu Świata i jego partnerka są ze sobą już stosunkowo długo. Kraft dość chętnie publikuje ich wspólne zdjęcia nie tylko z oficjalnych przyjęć, ale również z wakacji. Marisa jest z zawodu pielęgniarką i mieszka w austriackim Salzburgu. 
Michael Hayboeck i jego dziewczyna, Claudia


Podobnie jak w przypadku Krafta, Hayboeck jest w stałym związku już stosunkowo długi czas. Claudię natomiast zdecydowanie rzadziej można spotkać na social media jej chłopaka. Głównie podczas zawodów, ważnych gali albo tak jak w przykładzie podanym wyżej, w towarzystwie oficjalnego fanklubu Michaela Hayboecka. 


Daniel Huber i jego dziewczyna, Franzi 


Zdecydowanie mniej znana, ale nadal rozpoznawalna parka w skokach. Starszy z braci Huberów jest zajęty już od dłuższego czasu i zdecydowanie, to kolejny przykład na to, że Austriacy chyba wolą blondynki. Franzi na co dzień mieszka w Salzburgu i dość dużo udziela się na social media. Para ma pieska, który wabi się Frida. 


Philipp Aschenwald i jego dziewczyna, Alina


Kolejna blondynka w naszym zestawieniu. Alina może nie jest aż tak bardzo rozpoznawalna, ale Achenwald jest oficjalnie zajęty już od jakiegoś czasu. Jego partnerka na co dzień studiuje, można ją jednak często spotkać na zawodach, głównie w Austrii. 


Stefan Huber i jego dziewczyna, Marlene


Młodszy z braci Huber również zmienił status z „wolny” na „w związku” jakiś czas temu. Jego wybranka, Marlene, jest zdecydowanie najmłodsza w naszym zestawieniu i na co dzień również studiuje. Często widywana jest na zawodach, gdzie wspiera swojego chłopaka w tradycyjnym „huberowym outficie”. 


Markus Schiffner i jego narzeczona, Kate 


Na koniec lekka odmiana w naszym zestawieniu. Markus i jego wybranka Kate są już narzeczeństwem i niedługo odbędzie się ich ślub. Na co dzień dziewczyna mieszka w Salzburgu a para dzieli ze sobą uroczego pieska, Emmę. 


Źródło: informacja własna/instagram 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s