Podsumowanie Alpen Cup w Planicy

fot: berkutschi.com


W piątek oraz w sobotę odbywały się zawody z cyklu Alpen Cup. W Planicy dwa razy na najwyższym stopniu podium stawał reprezentant gospodarzy.
Piątkowy konkurs padł łupem Jerneja Presecnika (98m/97,5m). Tuż za nim uplasował się Jan Bombek (98,5m/96m), a podium uzupełnił reprezentant Austrii Markus Mueller (96m/98,5m). W czołowej dziesiątce znaleźli się także David Haagen, Josef Ritzer, Niklas Bachlinger, Lovro Vodusek, Rok Masle, Julian Wackernell oraz Daniel Tschofenig. Do konkursu zgłoszonych zostało 72 zawodników, ale dwóch nie pojawiło się na starcie. Byli to Niemiec Simon Steinbeisser oraz Czech Benedikt Holub.
W sobotę całe podium zapełnili reprezentanci gospodarzy. Pierwsze miejsce ponownie zajął Jernej Presecnik (100m/93m). Na drugiej pozycji uplasował się Jan Bombek (101,5m/91m). Trzecie miejsce zajął Gorazd Zavrsnik (101m/89,5m). Najlepszą dziesiątkę dopełnili Jack White, Lovro Vodusek, Markus Mueller, Claudio Haas, David Haagen, Daniel Tschofenig i Josef Ritzer. W sobotnim konkursie wystartowało 72 zawodników.
źródło: informacja własna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s