PŚ Pań w Hinzenbach: Zwycięstwo Chiary Hoelzl!

Źródło: berkutschi.com
Niedzielny konkurs PŚ Pań w Hinzenbach należał do Chiary Hoelzl, która stanęła na najwyższym stopniu podium po raz czwarty z rzędu. Drugie miejsce zajęła Eva Pinkelnig, natomiast podium uzupełniła Lara Malsiner.
Po pierwszej serii prowadzenie objęła Chiara Hoelzl, która uzyskała odległość 87,5m i wyprzedziła o 2,2 punkty drugą Maren Lundby, którą osiągnęła tą samą odległość. Trzecia po pierwszej części rywalizacja była Eva Pinkelnig, która uzyskała 87m.
W drugiej serii konkursowej liderka Pucharu Świata osiągnęła identyczną odległość jak w serii pierwszej, co pozwoliło jej na utrzymanie miejsca pierwszego. Trzecia po półmetku zmagań Eva uzyskała w drugiej próbie rewelacyjny skok na odległość 88,5m, dzięki czemu zakończyła konkurs na drugim miejscu. Po raz pierwszy w karierze na podium Pucharu Świata stanęła Lara Malsiner, która oddała dwa skoki na 87m.
Barwy Biało-Czerwone podczas niedzielnego konkursu reprezentowała tylko jedna Polaka- Kinga Rajda, która ze skokiem na 76m nie uzyskała awansu do serii finałowej i zajęła ostatecznie miejsce 35.
Źródło: Informacja Własna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s