Top 10 oczu skoczków

Dzisiaj w naszym zestawieniu TOP10, przyjrzymy się bliżej oczom skoczków. Jak dobrze wiemy, są one często -zwłaszcza w trakcie skoku- ukryte za goglami, ale kiedy zawodnicy je ściągają możemy podziwiać ich piękne oczy. 

Andreas Wellinger

Niemiecki skoczek narciarski, okrzyknięty jednym z najprzystojniejszych przedstawicieli tej dyscypliny. Spójrzcie tylko na te oczy w kolorze morskiego błękitu. Można się w nich zatopić. Kto czeka na jego powrót na skocznię?


Robin Pedersen

Następny „niebieskooki”. Tak, dobrze przeczytaliście. Może na tym zdjęciu nie widać tak dobrze koloru oczu Robina, ale musicie mi uwierzyć na słowo, że  mają piękny odcień niebieskiego. Oprócz błękitnych oczu Pedersena, nic mi dzisiaj nie potrzeba…


Moritz Baer

No popatrzcie, czy tylko mi to zdjęcie przypomina o pewnej postaci z filmu animowanego o zielonym ogrze? Tutaj mała podpowiedź →🐈


Richard Freitag

Jak to się mówi „oczy brązowe, życie szałowe” lub inna wersja to „oczy brązowe, życie kolorowe”. Która wersja pasuje bardziej do Richarda?

Philipp Aschenwald

Przyjrzyjcie się bliżej Austriackiemu skoczkowi, a dokładniej jego oczom. Trudno określić czy są one niebieskie, szare a może zielone? 


 Marius Lindvik

Drugi norweski zawodnik w naszym TOP10. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że spojrzenie Mariusa jest bardzo hipnotyzujące. Aż chce się zacytować panią Joasię Krupę i jej słynne „Twoje oczy są hipnotajzing.”

Daniel Andre Tande
Mówi się, że Norwegowie to przedstawiciele jednego z najpiękniejszych narodów na świecie. Chyba wiemy już dlaczego – to ich oczy robią całą robotę. 

 Gregor Schlierenzauer

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć austriackiego zawodnika, którym jest Gregor. Może warto zmienić słowa w piosence Zenka Martyniuka? Przez twe oczy, twe oczy brązowe…

Stephan Leyhe

Kolejny „ciemnooki” skoczek i zarazem kolejny z przedstawicieli Niemiec. Czy to znaczy, że to właśnie ta nacja jest posiadaczem najładniejszych oczu? Odpowiedzcie sobie sami. 


Jakub Wolny
Ostatni skoczek w naszym zestawieniu. Pozwólcie, że użyję cytatu – „Ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi.” Jakub Wolny prawdę mówiąc, już nie taki wolny i jego przeszywające spojrzenie. UWAGA! Ranking ten powstał w oparciu o subiektywne opinie osób z redakcji. Kolejność skoczków jest w nim przypadkowa. 

Jedna myśl w temacie “Top 10 oczu skoczków

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s