Znamy skład Niemców na Titisee-Neustadt!Domowe zawody tuż za pasem dla kadry Horngachera. Jakie nazwiska będzie nam dane oglądać na skoczni Hochfirstschanze w niemieckim Titisee-Neustadt?


Obok Karla Geigera- lidera Pucharu Świata i triumfatora ostatniego konkursu, w kadrze Niemiec w ten pucharowy weekend oglądać będziemy między innymi Philippa Raimunda, który na ostatnim Pucharze Kontynentalnym zajmował kolejno 13. i 23. lokatę. Czyżby był to kolejny kredyt zaufania, po tym jak udało mu się dotrzeć do konkursów w Turnieju Czterech Skoczni? Niemcy wystawiają na ten weekend również Lucę Rotha. Pytanie brzmi- jak oboje- zazwyczaj skoczkowie poziomu Pucharu Kontynentalnego- podołają zadaniu i presji skakania w czołowej szóstce kraju. Dowiemy się już w ten weekend! Ponadto na skoczni Hochfirstschanze zobaczymy także Stephana Leyhe, Constantina Schmidta i Piusa Paschke.

Wciąż w procesie poszukiwania formy pozostaje Richard Freitag, jednak nie tylko jego nie zobaczymy przez najbliższe pucharowe dni. Markus Eisenbichler, z szyną na ręce i kontuzją, dochodzi do siebie, mówiąc, że z powrotem na skocznie celuje w Puchar Świata w Zakopanem. Siegel i Freund dalej bez zapowiedzi powrotu.
źródło: informacja własna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s