Ryoyu Kobayashi wystąpi w Hinzenbach i Klingenthal


Ryoyu Kobayashi nie zamierza zakończyć swoich startów w tegorocznym cyklu na konkursach w Hakubie. Japończyk wybiera się też do Hinzenbach i Klingenthal.

Konkursy w japońskiej Hakubie były dla Ryoyu pierwszymi startami tego lata. Przed własną publicznością dwukrotnie stawał na najwyższym stopniu podium i dzięki świetnej dyspozycji, pomimo wcześniejszej nieobecności, zajmuje już piątą pozycję w klasyfikacji generalnej cyklu LGP.

Za mną pracowity czas. Wygrałem Puchar Świata, jednak w tym roku postawiliśmy z trenerem na mocniejszy trening siłowy, a także przyjrzeliśmy się mojemu sposobowi lądowania. Teraz łatwiej podchodzi mi się do telemarku, o czym świadczą noty otrzymywane w Hakubie. Teraz chcę złapać rytm startowy przed rozpoczęciem rywalizacji na śniegu. Z tego powodu zamierzam wystąpić w konkurasch w Hinzenbach i Klingenthal, które odbędą się na przełomie września i października – mówił Kobayashi w rozmowach z japońskimi mediami.

Dodatkowo Japończyk nie ukrywał, że nie może doczekać się kolejnych startów w konkursach LGP. Tym razem zwycięzca dwóch poprzednich konkursów będzie miał okazję zmierzenia się ze światową czołówką, której zabrakło w Hakubie. 
źródło: headlines.yahoo.co

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s