Ratujmy skocznię w Harrachovie

fot. harrachov.com

Wśród Czechów pojawiła się nowa nadzieja na wskrzeszenie skoków narciarskich w ich kraju. Zbiórkę pieniężną popierają legendy skoków narciarskich m.in. Adam Małysz. 

Nie ulega wątpliwości fakt, że skocznie narciarskie z Harrachovie wymagają natychmiastowej renowacji. Na obecną chwilę zły stan obiektów sprawić, że czescy skoczkowie nie mają możliwości treningu we własnym kraju. 
Harrachovscy byli narciarze Stanislav Slavik, Josef Slavik oraz Karel Dolejsši wybudowali w mieści emuzeum narciarstwa, gdzie fani sportu będą mogli zgłębiać historię czeskiego narciarstwa. Niedawno ruszyła jednak nowa inicjatywa, która ma pomóc w zebraniu środków potrzebnych na odnowę skoczni, dzięki czemu Harrachov mógłby się starać o organizację Mistrzostw Świata w lotach narciarskich w 2024 roku. 
 W czerwcu bieżącego roku ruszyła zbiórka pieniężna na odnowienie skoczni w Harrachovie. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na oficjalnej stronie internetowej. Renowacja skoczni umożliwi czeskim zawodnikom możliwość treningów. Gorąco zachęcamy do dokonywania wpłat. Poniżej podajemy IBAN konta:

IBAN: CZ140800 0000 0057 0338 6379
Źródła: harrachovskijumping.com, regiony.rozhlas.cz, skokipolska.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s