FIS zaktualizował swój kalendarz

Kalendarz FIS zmienia się jak wiatr. W końcu nie bez przyczyny dyryguje nim sam król wiatrów – Walter Hofer. Tym razem również zaszło parę istotnych zmian, które będą miały wpływ na to gdzie zobaczymy naszych ulubieńców.

Na pewno możecie odwołać wasze loty do Turcji jeśli takowe zabukowaliście. Eruzum nie pojawi się w kalendarzu FIS pomimo szumnych zapowiedzi o powrotach skoków do tego kraju. Przyczyna jest taka, że hmmm, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Tak było i tym razem.

Jeśli zaś chodzi o Stany Zjednoczone, to wszystko idzie (jak na razie) w najlepszym kierunku. W Iron Mountain w końcu, po dwudziestu latach znów zobaczymy zmagania na skoczni.

To nie koniec zmian. Tym razem zamiast odwoływać zawody, zostały one przesunięte. I to w naszym rodzimym Zakopanem! Na szczęście mamy jeszcze czas na zaklepanie miejscówki. Zawody te odbędą się 25-26 stycznia 2020 roku.

Po paru latach wróci też coś nowego – czyli czas na odgrzewane kotlety – mianowicie turniej FIS Team Tour.

Gotowi na nowe emocje? Na pewno zostaną nam one w nowym sezonie zapewnione, nie wiadomo tylko jeszcze czy z powodu zawziętej rywalizacji czy z powodu kolejnych zmian…

Źródło: FIS

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s