Skoczkowie na YouTube

Byli już skoczkowie na Twitterze, byli na Instagramie, czas na YouTube! Chociaż w zasadzie niewielu zawodników ma swoje konta w tym serwisie, znalazłam dla Was kilka naprawdę ciekawych kanałów, które bardzo polecam!

W temacie YouTube’a szczególnie wyróżniają się Norwegowie. Obecnie to właśnie konto Johanna Andre Forfanga  jest najbardziej popularne. 
Jego największymi pasjami poza sportem jest robienie zdjęć i właśnie nagrywanie vlogów. Na jego kanale można znaleźć relacje nakręcone podczas  konkursów i treningów norweskiej kadry, ale także z życia prywatnego. Znajdziemy tam między innymi filmy z wakacji, a nawet przepis na pyszną kolację.
Kanał jest naprawdę wart odwiedzenia. Wszystkie nagrania są wykonane i zmontowane w profesjonalny sposób. Nie brakuje w nich też polskich akcentów.
Wcześniej życie norweskiej kadry w swoich filmach dokumentował Tom Hilde, skoczek słynący z poczucia humoru, co doskonale oddają jego nagrania. Z resztą zobaczcie sami.Jednym z popularniejszych i najchętniej odwiedzanych jest kanał prowadzony przez Gregora Schlierenzauera. Składa się on z krótkich, kilkuminutowych vlogów nagrywanych podczas konkursów.Okazuje się, że z serwisu YouTube chętnie korzystają też Słoweńcy.
Swoje konto ma tam Jurij Tepes, który oprócz nagrań ze skoczni, publikuje również te związane z jego drugą pasją, jaką jest motoryzacja. Nie brakuję więc filmów prosto z toru kartingowego, wystawy motocykli, czy zwykłych przejażdżek samochodem.Nieco inny pomysł na prowadzenie kanału na YouTube miał Jernej Damjan. Słoweniec pokazuje na nim swoje prywatne życie – czas spędzany z żoną Tayą i córeczką Niki.


Warty uwagi jest także kanał Matiasa Braathena, na którym Norweg publikuje głównie filmy o tematyce skoków narciarskich, chociaż zdarzają się wyjątki. Co je wyróżnia? Świetna jakość, profesjonalizm, piękne ujęcia, a do tego bardzo dobra muzyka. Norweg nagrywa też filmy na AboveMedia. Bardzo lubi wykorzystywać w nagraniach ujęcia z drona.
Jesteście ciekawi co jeszcze nagrywają skoczkowie i jakie są ich największe pasje poza rywalizacją na skoczni? Koniecznie odwiedźcie ich kanały! 

Oto niektóre z nich:

Johann Forfang
Tom Hilde
Gregor Schlierenzauer
Jurij Tepes
DAMJAN FAMILY (Jernej Damjan)
Matias Braathen
stursa.vojtech
SkijumpNaoki (Naoki Nakamura)


Przyjemnego oglądania!


źródło: youtube.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s