Włosi zaprezentowali juniorów!


Włoska drużyna jako ostatni opublikowała swoje składy na nadchodzący sezon. Ostatnio okazało się jednak, że to nie koniec. Kilka dni temu uzupełnili swoją reprezentację o skład juniorski. Niedawno pisaliśmy o składach, jakie wyznaczył Łukasz Kruczek, który również będzie trenował Włochów w sezonie 2018/19. W skład kadry A wchodzą: Davide Bresadola, Sebastian Colloredo i najmłdoszy z całej trójki, Alex Insam. W kadrze B znalazło się dwóch skoczków: Federico Cecon oraz Daniele Varesco. Będą oni trenować pod wodzą Ivana Lunardiego. 

Miesiąc po ogłoszeniu kluczowych włoskich kadr na nadchodzący sezon pojawiła się informacja o dopełnieniu reprezentacji o kolejne dwie grupy. Tym razem znaleźli się w nich sami juniorzy. Młodzieżową grupę B będą tworzyć: Giovanni Bresadola, Francesco Cecon i Gabriele Zambelli. Natomiast w składzie kadry C znajdzie się dwóch młodych zawodników: Mattia Galiani oraz Daniel Moroder. Trenerem juniorów będzie Ivo Pertile. Włoska federacja zastosowała taki sam patent jak związek niemiecki, czyli objęła wsparciem związkowym dwóch zawodników, którzy nie znaleźli się w kadrze, a jest to Andrea Campregher oraz Robin Runggaldier.

Nie tylko męskie kadry zostały uzupełnione. Do kobiecej reprezentacji, czyli do Lary Malsiner, Manueli Malsiner oraz do Eleny Runggaldier zostały włączone jeszcze dwie skoczkinie. Martina Ambrosi znalazła się w grupie B, a Jessica Malsiner będzie jedyną członkiniom kadry C.
Źródło:. fisi.org

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s