Sprzedaż biletów na Puchar Świata w Zakopanem ruszy już wkrótce!

Tatrzański Związek Narciarski, który jest głównym organizatorem Pucharu Świata w Zakopanem, właśnie poinformował, że sprzedaż biletów na zawody w styczniu 2019 ruszy 1. sierpnia o godzinie 12:00! Warto więc zarezerwować sobie wtedy trochę czasu wolnego, ponieważ znając polskie realia, wejściówki rozejdą się w błyskawicznym tempie! 
Standardowo bilety będzie można zakupić za pośrednictwem oficjalnego sklepu organizatora – http://www.shop-tzn.pl. Tatrzański Związek Narciarski nie zdradził jeszcze, ile będą one kosztować. Jak pamiętacie, w minionym sezonie cena wejściówek na zawody w Zakopanem wzrosła. Mamy nadzieję, że w tym roku nie ulegnie ona zmianie. No chyba, że na niższą. 
W roku 2019 Puchar Świata zawita do Zakopanego już po raz 25-ty! Odbędzie się on w dniach 18-20. stycznia. Tradycyjnie, w piątkowe popołudnie przeprowadzone zostaną dwie serie treningowe oraz kwalifikacje do konkursu indywidualnego. W sobotę skoczkowie zmierzą się w rywalizacji drużynowej, a w niedzielę indywidualnej. Szczegółowy program zawodów poznamy dopiero po zatwierdzeniu go przez FIS. 
W 2017 Wielka Krokiew przeszła gruntowną modernizację, dzięki której mogła uzyskać nową homologację. Konkursy Pucharu Świata w styczniu 2018 były wielką próbą dla świeżo wyremontowanej skoczni. Obiekt przeszedł test rewelacyjnie, co pozwala mieć nadzieję, że zawody w 2019 będą równie udane. Jeśli nie możecie się ich doczekać, to kupujcie bilety już w sierpniu! 
źródło: shop-tzn.pl; informacja własna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s