Kamil Stoch nie przestaje zaskakiwać! Co tym razem zrobił Mistrz Olimpijski z Soczi i Pjongczang?

http://www.olimpijski.pl / fot. Szymon Sikora


Najpierw wygrana całego cyklu 66. Turnieju Czterech Skoczni  ( wygrany każdy konkurs), potem Willingen Five, następnie złoto Olimpijskie, Raw Air i do tego jeszcze Planica 7. Stoch zadziwia nas z dnia na dzień.
Tym razem zdobywca wielu trofeów w minionym sezonie, całą swoją nagrodę za zdobycie tytułu olimpijskiego (120 000 zł) przekazał sztabowi szkoleniowemu. – Są to osoby po prostu, którym wiele zawdzięczam, którzy spędzają z nami po prostu mnóstwo czasu, dzielą z nami radości i porażki, za to z całego serca im dziękuję i jeśli nas oglądają to też jest Wasza chwila, Wasze święto, nasze wspólne święto i właśnie tym wszystkim chciałbym się z Wami podzielić jak i również tą tu nagrodą… albo w całości będzie dla Was – Powiedział Kamil na Gali Olimpijskiej, która odbyła się w Warszawie. Pokazał on swoją wielkość, klasę i skromność. Dla wielu ludzi ta chwila była na pewno wzruszająca. Podziękowania Stoch kierował również w stronę kibiców i obecnych na gali gości, na czele ze sportowcami. Oczywiście nie obyło się również bez wyrazów wdzięczności dla swojej żony Ewy, o której zawsze mówi w superlatywach oraz wszystkich drugich połówek jego kolegów. 


Myślę, że ten człowiek jeszcze nie raz zawróci skokowym światem i już nie mogę się doczekać, kiedy ponownie zdominuje na skoczni. 

Źródło: sport.tvp.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s